مهدی صفایی موسس گروه بادیگاردی کانسپت


مهدی صفایی  یکی از سلاطین کسب و کار ایران در سال 1349 در شهر کرمانشاه متولد شد. او قهرمان بوکس و مربی بدنسازی است. صفایی  در دوره های مختلفی نشان قهرمانی در رشته کیک بوکس را کسب کرده است.

بعد از به دست آوردن قهرمانی های متعدد در رشته و حوزه کاری خود سمت هایی را داشته است. داشتن این گونه سمت ها برای او مسئولیت هایی را به ارمغان آورده است.

در سال 1997 مهدی صفایی مربی تیم ملی کیک بوکس بوده است. غیر از این سمت مهم این قهرمان کیک بوکس عضو هیات رییسه جودوی استان تهران در نظر گرفته شد و مدتی در این سمت ابقا شد. در شورای شهر تهران دبیری کارگروه ورزش به مهدی صفایی اطلاق شد و در دوره ای این سمت را بر عهده داشت.

این قهرمان مربی بدنسازی تیم ملی فوتبال در جام‌جهانی 2014 بوده است. لازم به ذکر است که دوره های مراقبت از سیستم و بادیگاردی را در کشور امارت و آلمان گذرانده است. پس از این دوره مشهور آلمانی مدرس این رشته هم بوده است.

مهدی صفایی

بعد از طی کردن دوره های بادیگاردی به ایران بازگشت. از لحظه ورود به ایران به فکر راه اندازی و تاسیس تیم تخصصی مراقبت بود. از بین هزاران ورزشکار آماده در کشور 215 نفر را برای این کار انتخاب کرد.

بادیگارد ها محافظ هستند و کارشان حفاظت است. دوره های سخت و پیچیده‌ای را می بینند که یکی از آنها تیراندازی حرفه‌ای است.  این برنامه در دوره های که در این کار داده می شود در تیم صفایی وجود ندارد. بادیگاردهایی که تربیت می شوند یک گروه تشریفاتی مراقبتی هستند. کار آنها پیشگیری از بعضی اتفاقات و درگیری های اجتماعی است.

گروه تشریفات کانسپت اولین و تنها گروه تشریفاتی است که در ایران کار محافظت از اشخاص مهم را بر عهده دارد. مسوولیت مراقبت از برنامه جشنواره فیلم فجر، جشن های خانه سینما و.. نمونه ای از کارهای ایشان است.

مهدی صفایی – مهرکام

افتخارات و سوابق

● قهرمان کیک بوکس دنیا در سال 1999 دانمارک

● مشاور کالوس کی روش در جام جهانی برزیل

● مربی تیم ملی کیک بوکس 1997

● عضو هیئت رئیسه جوجیتسو کل کشور

● عضو هیئت رئیسه جودو استان تهران

● عضو هیئت رئیسه کمانگیری روی اسب کل کشور

● دبیر کارگروه ورزش شورای شهر تهران

● موسس ومدیر گروه مراقبتی و تشریفاتی کانسپت